Canal Street 2010
Da er det bare å finne fram kalenderen og markeringspennen; neste års Canal Street blir fra 28. juli til 1. august! Denne uka starter vi planleggingen, og vi hører gjerne fra deg om du har tips om artister, arenaer eller andre gode ideer.
Denne uka starter vi for alvor arbeidet med festivalprogrammet 2010, og det kribler allerede litt i kroppen! Neste års program står splitt åpent og bare lengter etter å bli fyllt opp med spennende artister og gode musikkopplevelser. Vi gleder oss!
Har du lenge ventet på å få din ønskeartist på Canal Street plakaten? Fortell det til oss! Mange har allerede kommet med innlegg og ideer på facebooksiden vår, fortsett gjerne med det, eller du kan sende en e-post til festivalleder@canalstreet.no. Fortell oss hvem du vil se på Lille Torungen fyr neste år, eller hva med kirkegården? Vi åpner ørene for festivalpublikummet vårt, uten dere blir det jo heller ingen festival.
I mellomtiden anbefaler vi alle å gå inn på vårt bildegalleri, her ligger det uttallige festivalminner som varmer deg nå når høsten kommer snikende.
Utover høsten kommer vi også til å arrangere to konserter i Arendal kulturhus. 10. november kommer svenske Lars Winnerbäck og 17. desember blir det førjulskos og snø på pianoet med Bugge Wesseltoft.
Det er kun 322 dager igjen til Canal Street 2010 - vi har startet nedtellingen!
Del på Facebook
Del på MySpace